Építésvezető

Budapest
Mérnök
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Partnerünk szakterülete a szellőztetett homlokzatok szakági tervezése, gyártása és kivitelezése, valamint alumínium nyílászárók beépítésével is foglalkoznak.

Feladatok:
• A homlokzatburkolat kivitelezésének helyszíni irányítása Budapesten és vidéken
• Az alvállalkozók munkájának koordinálása és felügyelete,
• Határidők szigorú betartása,
• Dokumentációk elkészítése az átadás-átvételi folyamat során,
• Adminisztrációs feladatok ellátása,
• Rendszeres részvétel a kooperációkon,
• Minőségi és technológiai követelmények biztosítása és ellenőrzése,
• Munka- és tűzvédelmi előírások szigorú betartása,
• Folyamatos kapcsolattartás és beszámolás a projektvezető felé,
• Tervek alapos megismerése, hibák kiszűrése és javaslatok megtétele.

Elvárások:
• Legalább 3 év építésvezetési tapasztalat,
• B kategóriás jogosítvány,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Tervolvasási jártasság.

Amit kínálnak:
• Előrelépési lehetőség
• All You Can Move
• Laptop és telefon
• Céges autó
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
loading-gif