Vámügyintéző

Budapest
Logisztika / Szállítmányozás
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Van már tapasztalatod vámügyintézésben?
Ha szeretnél  olyan céghez csatlakozni, ahol  családias hangulatban telnek a mindennapok, itt nyugodt munkád lehet  támogató és befogadó könyezetben, jelentkezz!
Feladatok:
  • Vámkezeléssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Stratégiai gondolkodással hozzájárulni az üzletfejlesztési folyamatokhoz
  • Kapcsolattartás a vámügyintézési folyamatban való résztvevőkkel
  • Kommunikáció a fuvarozokkal, beszálítokkal, vevőkkel és a hatóság munkatársaival
  • Vámkezelés során előállt export és import szállítások előírt vám dokumentumainak kezelése
  • Részvétel a dokumentációk nyilvántartások elkészítéséen , ellenőrzésében
Elvárások:
  • Vámügyintéző képesítés
  • Vámügyintézés területén szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Excel magabiztos használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és magas stressztűrő képesség
  • Kreativitás, határozottság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat
  • Befogadó, támogató szakmai környezet
  • Ingyen kávé, üdítő
Lokáció:
  • Budapest
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
loading-gif