Customer Service Representative

Budapest
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Hibrid
A Manpower budapesti Partneréhez keresi határozott időre (6 hónap) Customer Service Representative pozícióba új kollágáját!

Partnerünkről
Partnerünk gyógyszerek és vakcinák fejlesztésével foglalkozik, a piacon 130 éve jelenlévő gyógyszeripari nagyvállalat.

Feladatok
  • Ellátástervezés és készletgazdálkodás.
  • A készletszint és a termékek lejárati idejének figyelése.
  • Termékek szállítási okmányainak ellenőrzése(feltölti a tanúsítványokat a weboldalra, ellenőrzi a POD-t és a számlát, elemzi az eltéréseket és megteszi a szükséges intézkedéseket).
  • A megfelelő kommunikációbiztosítása a raktárral az ügyfél szállítmányáról, szállítólevelek kiállításáról és továbbításáról.
  • Biztosítja a szükséges információkat az ügyfelek számára, és értesíti őket az értékesítéssel kapcsolatos információkról (elfogyott, árlista, aktuális értékesítési információk, akciók stb.)
  • Gondoskodik arról, hogy minden tevékenység összhangban legyen a megfelelőséggel és a vállalat magatartási kódexével, beleértve a szállítók irányítását is.
  • Fogadja/ellenőrzi a vevői rendeléseket.
  • Kezeli az ügyfelek panaszait.
  • Ügyfélközpontúságot fejleszt, hogy maximalizálja az ügyfelek elégedettségét.
Elvárások
  • BA/MA diploma vagy releváns tapasztalat.
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • Számítógépes jártasság, haladó MS Office, különösen Excel ismeretekkel.
  • SAP ismerete előnyt jelent.
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
loading-gif