Termékmenedzser

Budapest
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Hibrid

Parnerünkről:

Partnerünk 25 éve működik nyereségesen a hazai piacon kereskedelmi bankként.

Feladatok:

  • Új banki termékek és szolgáltatások fejlesztése, számlavezetéshez, pénzforgalomhoz kapcsolódóan;
  • Elektronikus csatornák (kiemelten: NetBank, MobilBank, VideoBank) továbbfejlesztéséhez szükséges üzleti igények megfogalmazása;
  • Piaci igények és ügyféligények folyamatos nyomon követése, elemzése és ezek alapján javaslatok készítése új termékekre, szolgáltatásokra;
  • A bank üzletfejlesztési és digitalizációs stratégiájának támogatása és megvalósítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a belső üzleti és IT csapatokkal, valamint külső partnerekkel;
  • A jogszabályi és szabályozói megfelelés biztosítása az új és meglévő termékeknél, elektronikus csatornáknál.

Elvárások:

  • Minimum 5 év tapasztalat termék- és üzletfejlesztési területen (számlavezetési, pénzforgalmi szolgáltatások vagy elektronikus csatornák)
  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy pénzügyi területen.
  • Banki termékek piacra vezetésében szerzett tapasztalat.
  • Kiváló projektmenedzsment készségek, beleértve a termékfejlesztés összes fázisának átlátását.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete.

Előnyök:

  • PSD2 és az azonnali fizetési rendszerek mélyebb ismerete.
  • Tapasztalat digitális transzformációs projektekben.
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif