Beszerzési asszisztens

Budapest
Logisztika / Szállítmányozás
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés

Partnerünkről:

Partnerünk a piac igényeire specializálódott. Szakterületük az átszellőztetett homlokzatok szakági tervezése, gyártása és kivitelezése, mindez kiegészítve alumínium nyílászárók beépítésével. Szakértői csapatukkal, valamint homlokzatburkolat-gyártói, forgalmazói és kivitelezői tapasztalatukkal egy cégként képesek a megrendelői kéréseket teljes egészében átültetni a gyakorlatba.

Feladatok:

  • Alap- és segédanyagok beszerzése, logisztikai felügyelet
  • A cég vállalatirányítási rendszerébe a készletgazdálkodási adatok felvitele, frissítése, a megrendelések elkészítése
  • Beszállítói visszaigazolások bekérése
  • Szállítási határidők betartásának figyelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, határozottság, eredmény- és költségorientált szemlélet
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálnak:

  • Előrelépési lehetőség
  • All You Can Move kártya
  • Laptop és telefon
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif