Biztonságtechnikai koordinátor

Miskolc
Mezőgazdaság
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Partnerünk egy kanadai-koreai multinacionális vállalat, akik e-motorokat gyártanak, és villamosított hajtáslánc-megoldásokat kínálnak, beleértve az invertereket és a fedélzeti töltőket. 2024-ben megnyitják első magyarországi üzemüket, Miskolcon.
Legyen részese egy új üzem működésének az első lépésektől kezdve, és járuljon hozzá a vállalat sikeréhez a magyar piacon!

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a külsős biztonságtechnikai partnerrel
  • A vállalati létesítmények és rendszerek biztonsági ellenőrzésének elvégzése a potenciális kockázatok azonosítása érdekében
  • A helyi bűnüldöző szervekkel való koordinálás
  • A létesítmények fizikai ellenőrzésének lefolytatása
  • Fizikai biztonsági értékelések elvégzése a lehetséges kockázatok azonosítása érdekében
  • Fizikai biztonsági rendszer, például CCTV, személyazonosító kártyarendszer működtetése

Requirements:
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat fizikai biztonsági berendezések, például CCTV, beléptető rendszer stb. telepítésének tervezésében, későbbi működtetésében.
  • Ismeretek a beléptetés-ellenőrzés, a CCTV és más biztonsági ellenintézkedések terén
  • Minimum középszintű aktív angol nyelvtudás
Amit kinálunk:
  • Lehetőség egy újonnan épült, modern üzemben dolgozni egy zöldmezős beruházási projekt keretében.
  • Stabil, multinacionális munkakörnyezet
  • Cafeteria csomag
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif