Data Assistant

Budapest
Back Office / Adminisztráció
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Hibrid

Partnerünkről:

Partnerünk közel 200 éve segíti ügyfelei és partnerei növekedését és gyarapodását az adatok, az elemzések és az adatvezérelt megoldások erejével. Világszerte több mint 6000 kollégájuk ezért a különleges célért dolgozik minden nap, és cselekedeteiket olyan fontos értékek irányítják, amelyek vezetővé teszik őket a vállalati döntéshozatalhoz szükséges adatok és analitikus információk piacán.

Dolgozz te is velük a Dunai kilátással rendelkező budapesti irodájukból!

Feladatok:

  • Sajtóhírek feldolgozása, rögzítése az adatbázisba
  • Cégek, civil szervezetek alapadatainak és negatív eseményeinek kezelése, feldolgozása, javítása
  • Cégek tulajdonosi szerkezetére vonatkozó adatok rögzítése az adatbázisba
  • A feladatok ellátása során fellelt hibás, ellentmondásos adatok javítása az adatbázisban
  • Feladatokra vonatkozó adminisztrációs kötelezettségek határidőn belüli teljesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adatbeviteli tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Magabiztos az Excel tudás
  • Önállóság, precizitás
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Cafeteria keret
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Home office lehetőség (heti 3 nap)
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif