Értékesítő

Budapest
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Vállalatuk a hazai és regionális építőipar elismert és meghatározó szereplője. Napjainkra három fő, egymással üzletileg szorosan kapcsolódó divízióra oszlik tevékenységük: kivitelezésre, saját márkás álpadlórendszerek telepítésére, valamint prémium kategóriás melegburkolatok kizárólagos forgalmazására. Ez utóbbi divízióba keresünk most értékesítő kollégát.

Feladatok:
  • Meglévő ügyfelek kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések letárgyalása és megkötése
  • Projektek lebonyolítása
  • Piaci viszonyok folyamatos nyomon követése, riportok készítése közvetlen vezető felé
  • Külföldi kollégákkal történő napi kapcsolattartás (kommunikációs nyelv – angol)
  • Vállalatirányítási rendszer használata és naprakész vezetése
  • Változatos önálló munkavégzés
  • Kiállításokon szakmai rendezvényeken, továbbképzéseken való részvétel
Előny:
  • Építőiparban betöltött jártasság
  • Irodapiaci kapcsolatrendszer
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős kereskedelmi szemlélet
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat)
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Dinamikus, energikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit nyújtunk:
  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi
  • Laptop/mobiltelefon
Értékesítő
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif