Fermentáció operátor

Budapest
Szakmunka
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés

Feladatok:
  • Erjesztési feladatok ellátása (élesztő, sörlé, zöldsör, kondicionált sör előállítása, kezelése)
  • Erjesztő berendezések kezelése
  • Az üzem és a berendezések tisztítása
  • Minőségirányítási eszközök használata
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi normák betartása
  • Munkaidő: 12 órás munkarend (2 munkanap + 2 pihenőnap), megszakítás nélküli munkarend

Elvárások:
  • 12 órás munkarend (2 munkanap + 2 pihenőnap), megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Érettségi (élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség előnyt jelent)
  • Magas fokú munkabírás (erős fizikum)
  • Jó probléma megoldási képesség
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Előny:
  • Élelmiszeripari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Munkaruha
  • Egészségbiztosítás
  • Családias munkakörnyezet
  • Képzések
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif