Hazai Lánc Csatorna Vezető

Budapest
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Partnerünk a magyar szeszesitalpiac egyik vezető vállalata. Portfóliójukba tartozik a Jägermeister, Metaxa, Cointreau, Botanist Gin, Russian Standard, illetve számos további prémium és szuper prémium alkoholos italmárka.

Hozzájuk keresünk Hazai Lánc Csatorna Vezető kollegát!
Feladatok:
  • Hazai Lánchoz tartozó partnerek értékesítési tervének kialakítása, tervekben foglaltak megosztása a munkatársakkal
  • Csapatod munkájának irányítása, motiválása, ellenőrzése
  • Éves költségvetés megtervezése és annak hatékony felhasználása
  • Kulcsfontosságú partnerekkel történő együttműködés
  • Folyamatos kommunikáció, információáramlás biztosítása
  • Területedet érintő trendek, piaci viszonyok megfigyelése, a Kereskedelmi Igazgató tájékoztatása
  • DC csatorna lefedettségének, stratégiájának kialakítása, megszervezése
  • SR fókuszfeladatok és kapacitás tervezés
  • Riportok határidőre történő elkészítése
  • Forgalmi trendek nyomon követése, forgalom lekérdezése
  • Befektetési irányelvek betartása és betartatása minden RH befektetésre (retail szerződés, visszatérítés)
  • Aktivitás tervek egyeztetése és összehangolása az érintett társosztályokkal
  • Éves és negyedéves bontásban értékesítési aktivitások (listázás, volumen növelő aktivitások, promóciók stb.) megtervezése, eszközök és költségkeret biztosítása, nyomon követése, végrehajtás ellenőrzése
  • Marketing aktivitások beillesztése a végrehajtásba, visszajelzés küldése a projektgazdáknak
  • Kiemelt értékesítési projektek megvalósítása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • FMCG területen szereztél min. 5 éves tapasztalatot - Wine & Spirits, Beverages tapasztalat előnyt jelent
  • Hazai lánc területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Aktívan, tárgyalóképes szinten használod az angolt
  • Magabiztos MS Office felhasználó vagy, megbízható Excel tudással
  • Erősséged az analitikus gondolkodás
  • B kategóriás jogosítványodat aktívan használod
Amit kínálnak:
  • Családias munkahelyi légkörre számíthatsz nálunk
  • Rendszeres céges összejövetelek, koktél péntekek segítik a kikapcsolódást
  • Munkakörödből adódóan betekintést nyerhetsz a rendezvények, a márkákhoz kapcsolódó fesztiválok világába
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás,
  • Céges autó
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények
Lokáció:
  • Budapest
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif