Invoice Processing Accountant

Budapest
Pénzügy
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Hibrid
Partenrünkről:
Partnerünk a világ egyik vezető termékfüggetlen szolgáltatója a vesegondozás területén. Portfólióik a megelőzéstől kezdve, a dialízisen át, a vesetranszplantációig terjed.

 I. Számviteli feladatok:
  •  Törzsadatok kezelése
  •  Számlafeldolgozás és a számlák bevitele az ERP-rendszerbe
  •  A szállítói számlák kifizetési javaslatának elkészítése
  •  Leltárral kapcsolatos bejegyzések feldolgozása
  •  Hó végi zárás ellenőrzése és egyeztetési feladatok
  •  Kézi naplók és korrekciók könyvelése utasítás alapján
  •  Bankszámlakivonatok feldolgozása
  •  A felügyelők által kért egyéb számviteli feladatok

II. Képzési feladatok:
  •  Részt vesz a szerepkörhöz szükséges képzéseken és megbeszéléseken.
  •  Folyamatosan követi a szereppel kapcsolatos szakmai irányelveket
  •  Részt vesz a tesztelésben és egyéb eseti projektekben

III. Egyéb kötelezettségek:
  •  A beérkező számlák időben történő feldolgozásának biztosítása.
  •  Kapcsolattartás más részlegekkel, érdekelt felekkel és külső beszállítókkal.
  •  Proaktívan koordinálja és megoldja a feladatkörével kapcsolatban felmerülő problémákat.
  •  Részt vesz az éves és eseti külső és belső auditokban.
  •  Részvétel a havi vagy eseti jelentések és statisztikák elkészítésében.
  •  A főkönyv és az analitikus számlák összhangjának biztosítása.
  •  Részvétel a felügyelők által kért egyéb feladatokban.

Elvárások:
  • Képesítés: pénzügyi vagy közgazdasági diploma
  • Tapasztalat: irodai és adminisztratív tapasztalat szükséges
  • Nyelvtudás: erős angol nyelvtudás írásban és szóban, egyéb nyelvtudás

Amit kínálnak:
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szűrőcsomag
  • Előrelépési lehetőség

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif