Junior Brand Menedzser

Budapest
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Partnerünk a magyar szeszesitalpiac egyik vezető vállalata. Portfóliójukba tartozik a Jägermeister, Metaxa, Cointreau, Botanist Gin, Russian Standard, illetve számos további prémium és szuper prémium alkoholos italmárka.

Hozzájuk keresünk Junior Brand Menedzser kollegát!
Feladatok:
  • A kategóriához tartozó nagyobb márkákhoz kapcsolódó projektek kivitelezése
  • Kisebb prémium és szuper prémium márkák önálló managementje: éves márkatervezés, budget követése, együttműködés a termék külföldi márkatulajdonosaival
  • Prezentációk készítése és előadása (angol nyelven), riportok, elemzések készítése
  • Eladási eredmények követése
  • Elektronikus rendszerben a számlák kezelése és annak kiterhelése
  • Marketing költések koordinálása és az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése
  • Prezentációk, riportok, elemzések készítése
  • KPI tervezés és utókövetés
  • Ügynökségek briefelése és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Senior Brand Manager munkájának támogatása (adminisztráció, riportok, projektek kivitelezése)
Elvárások:
  • Szakirányú (kereskedelem és/vagy marketing) felsőfokú végzettség
  • Brand marketing, trade marketing területen 1 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Fontos, hogy önállóan tudj felelős szakmai döntéseket meghozni
  • Kreatív vagy, ugyanakkor szívesen dolgozol adatokkal és végzel elemzéseket
  • Jól kommunikálsz, nyitott vagy és tudsz csapatban dolgozni
  • Van projektmenedzsment tapasztalatod és jó problémamegoldó vagy
Amit kínálnak:
  • Családias munkahelyi légkörre számíthatsz nálunk
  • Rendszeres céges összejövetelek, koktél péntekek segítik a kikapcsolódást
  • Munkakörödből adódóan betekintést nyerhetsz a rendezvények, a márkákhoz kapcsolódó fesztiválok világába
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás,
  • Utazási támogatás
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények
Lokáció:
  • Budapest
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif