Karbantartó technikus

Debrecen
Gyártás / Termelés
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnervállalatunk a legmodernebb technikával rendelkező, nemzetközi fejlesztő és gyártó cég, hibrid és elektromos autóalkatrészek gyártásának területén vezető szerepet tölt be.
Leendő munkatársunkat keressük Karbantartó technikus pozícióban.

Feladatok:
  • Preventív és korrekciós karbantartási feladatok a gyártósorokon
  • A gépek heti, havi, negyedéves, féléves és éves karbantartása a rögzített művelettervek szerint
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Felelős a TPM folyamatok folyamatos fejlesztéséért
  • Feladata a prototípusok folyamatainak felállítása a minta- és a széria gyártáshoz
  • Felel az eszközök műszaki rendelkezésre állásáért
  • Javaslatok tesz a megelőző karbantartás fejlesztése érdekében
  • Aktívan részt vesz az 5S előírások megvalósításában

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Elektronikában, elektrotechnikában, automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Minimum 1-2 év releváns tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak)
  • Igényes precíz munkavégzés, problémamegoldó szemléletmód

Előny:
  • Műszaki ismeretek

Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Havi, illetve éves bónusz
  • Kollektív egészségügyi-, és balesetbiztosítás
  • Autóval történő bejárás 24 Ft/km-es költségtérítése, Volán/DKV bérletek teljes körű téritése, céges buszjárat 4 vonalon, napi több járattal
  • Széleskörű munkavállalói kedvezménycsomag
  • Mentorprogramok, vezetői tréningek, negyedéves karrier/előreléptetési lehetőségek

Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif