Linux hálózatüzemeltető

Budapest
IT
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Hibrid
Partnerünkről:

Partnerünk
online pénztérgépekhez, étel-ital automatákhoz, POS-okhoz, illetve egyéb iparági szereplőknek és gyártóknak kínál komplex informatikai szolgáltatást már több, mint 12 éve, és az IoT/M2M eszközök piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója Magyarországon.

Feladatok:
  • Hálózati eszközök és szerverek (Linux) felügyelete, üzemeltetése
  • Hibajegyek kezelése,
  • SIM provisioning,
  • Partneri hálózati eszközök működésének támogatása,
  • Logok elemzése.
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok fejlesztése, automatizálása és tesztelése
  • Eszköz- és szoftverfrissítések végzése
  • Alapvető dokumentáció (topológiai változtatások CR-ek estén)

Elvárások:
  • Linux ismeret
  • Hálózati topológia elkészítésének képessége (CR-ek esetén meglévő topológia aktualizálása)
  • Hálózati eszközök és szerverek menedzselésének tapasztalata

Előnyök:
  • Informatikai végzettség
  • Távközlési szolgáltatási környezet ismerete
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif