Mozdonyvezető

Budapest
Szakmunka
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnercégről:
Nemzetközi logisztikai és szállítmányozási vállalat.

Feladatok:
  • Mozdony vezetésével elvégzi a tolatási mozgásokat a tolatásvezető és a tolatócsapat jelzései alapján
  • Induló-érkező konténervonatok továbbítása a csepeli terminál-Soroksári út rendező pályaudvar viszonylatban
  • Mozdony üzembiztos működése, állapota megóvásának biztosítása, tisztán tartása
  • Üzem közben előforduló elhárítható meghibásodások megszüntetése.
Elvárások:
  • Sajátcélú vasúti pályahálózaton járművezetői engedély (dízel-kategóriavizsga)
  • Műszakos munkavégzés vállalása
  • Érvényes egészségügyi alkalmassági határozat
  • 3 évnél nem régebbi időszakos vizsga igazolása
  • Az időszakos oktatásokon való részvétel igazolása
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
Előny:
  • Típusismeret – 740/742 , 2016A(761) mozdonyokra
  • SCVPSZU 2. sz. módosítás- eltérések alapvizsga megléte
  • Tolatásvezetői vagy egyéb vasúti vizsga
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Szakmai támogatás és továbbképzés lehetősége
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria juttatás
  • 13. és 14. havi bónusz a próbaidőt követően negyedéves bontásban
  • Medicover egészségügyibiztosítás
  • Munkába járás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges ruházat bíztosítása

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXI. Kerület (Csepel)
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif