MS D365 Business Central Tanácsadó

Budapest
IT
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Hibrid
Partnerünk:

Partnerünk magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, 25 éven a piacon lévő, informatikai szolgáltatásokkal foglalkozó, dinamikusan fejlodő cég, akik jelenleg egy MS D365 tanácsadó kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

Feladatok

  • Microsoft D365 Business Central moduljainak bevezetése,
  • Ügyfélfolyamatok felmérése, tanácsadás,
  • Fejlesztői specifikáció készítés és kapcsolattartás a fejlesztővel,
  • Egyedi fejlesztések tesztelése, az ügyfél tesztelés támogatása,
  • Oktatás, dokumentáció készítés,
  • Meglévő ügyfelek támogatása,
  • Egyedi termékek, megoldások megtervezése.

Elvárások

  • Minimum 2 éves tanácsadói tapasztalat Microsoft Dynamics NAV, Business Central rendszerekben
  • Min. középfokú angol nyelvismeret, külföldi partnerekkel való egyeztetésben szóban és írásban,
  • Releváns végzettség,
  • Proaktív, önálló munkavégzés,
  • Motiváltság fejlődésre, tanulásra, új technológiák megismerése.

Amit kínálnak

  • Kifejezetten összetartó, együttműködő csapat,
  • Mentorálás,
  • Hosszútávú karrierlehetőség,
  • Rugalmas Home Office lehetőség.

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif