Project Manager

Budapest
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés

Partnerünk belsőépítészeti, lakberendezési területre fókuszáló innovatív cég. Legfőbb célja a szállodai és lakóprojektek testreszabott megoldásokkal történő kiszolgálása. Ha szeretnél te is egy dinamikusan növekedő, fiatalos, lendületes csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk most!

A projekt manager felelős lesz a belsőépítészeti projektek teljes körű menedzseléséért, az előkészítéstől a kivitelezésig.

Feladatok

Projekt Ütemezés és Koordináció:

  • Projekt ütemezési terv készítése és annak betartása.
  • A projekt minden szakaszának szoros nyomon követése, beleértve a tervezést, a beszerzést és a kivitelezést.
  • Alvállalkozók koordinálása és a munkafolyamatok összehangolása.

Kivitelezés Felügyelete:

  • A kivitelezési munkálatok folyamatos felügyelete a minőségi és időbeli előírásoknak megfelelően.
  • Problémák azonnali kezelése és konfliktusok megoldása a projekt során.

Árajánlatok és Szerződések:

  • Árajánlatok készítése és azok pontos betartása.
  • Alvállalkozók felkutatása, megversenyeztetése és szerződések megkötése.

Projekt Követő Rendszer és riporting:

  • Projekt követő rendszer felépítése és karbantartása a hatékony kommunikáció és dokumentáció érdekében.
  • Heti reporting a tulajdonosok és a senior management felé

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség építőipari, műszaki vagy kapcsolódó területen.
  • Legalább 3-5 év releváns tapasztalat projektmenedzsmentben, különösen belsőépítészeti felújítások területén.
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség.
  • Erős kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.
  • Jó projektmenedzsment szoftverek ismerete.

Olyan jelentkezőket várunk, akik tapasztaltot szereztek már nagyobb volumenű, építőipari projektek teljeskörű felügyeletében és vezetésében.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Dinamikusan növekvő, innovatív környezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Részvétel izgalmas és kihívást jelentő projektekben
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif