Projektvezető

Debrecen
Gyártás / Termelés
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Hajdú-bihari gyártó partnerünk elektronikus megoldásokat szolgáltat az autóipar számára.
Feladatok:
  • Új termékbevezetési folyamatok végrehajtásának biztosítása
  • Gyári projektek lebonyolítása, beleértve a gyártósori telepítéseket és a gyártósori áthelyezéseket
  • Felelősség a projekt költségvetéséért, valamint a termelési folyamatok tervezéséért és optimalizálásáért
  • A projekt mérföldköveinek azonosítása, a feladatlépések meghatározása, a határidők hozzárendelése és nyomon követése
  • A mintagyártás felügyelete
  • A változások végrehajtásának koordinálása
  • Hozzájárulás a stratégiai és operatív tervezéshez
  • Hatékony belső és ügyfélkommunikáció biztosítása
  • Projekttalálkozók szervezése, ügyféltalálkozókon való részvétel és az auditok koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyárakkal és leányvállalatokkal
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat gyártó cégnél
  • Minimum 2-3 év projektvezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Minőségügyi szabványok ismerete
Amit kínálunk:
  • Összetartó, kedves csapat
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatási kedvezmény rendszer
  • Családtámogatási programok
  • Relokáció támogatás

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif