Sales representative

Budapest
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat

Partnerünkről:
23 éve működő horvátországi vezető vállalat a biztonsági és védelmi iparágban, szoftverek forgalmazásában, tanácsadásában, gyártásában és integrálásában. Küldetésünk, hogy vezető szerepet töltsünk be Dél- és Délkelet-Európa műszaki biztonsági iparában az új ismeretek és technológiák állandó átvételével. Itt a lehetőség számodra, hogy profi és szenvedélyes emberekkel dolgozhass együtt, hogy részese lehess egy nemzetközi vállalatnak, amely 11 délkelet-európai országban rendelkezik kirendeltségekkel, nagy tapasztalattal és referenciákkal az új technológiák és innovációk terén. Biztonásgi kamerákkal foglalkoznak.
Feladatok:

  • biztonsági berendezések értékesítése;

  • optimális biztonsági megoldások kínálása;

  • forgalmazói hálózat fejlesztése;

  • együttműködés és kapcsolattartás az ügyfelekkel (rendszerintegrátorok, biztonsági berendezések telepítői) napi szinten.

  • a meglévő ügyfelekkel való jó kapcsolat fenntartása és új ügyfelek felkutatása (kapcsolatfelvétel, prezentációk, tárgyalások);

  • kutatás és piacelemzés;

  • értékesítési terv/akcióterv készítése, az értékesítéssel kapcsolatos jelentések;

  • az ügyfelek értékesítése és technikai támogatása;

  • részvétel marketing- és értékesítési projektekben.

Elvárások:

    • legalább 3 éves korábbi tapasztalat hasonló pozícióban a Security&Safety (műszaki védelmi) üzletágban;

    • ismeretek a videómegfigyelés, a behatolás, a beléptetés-ellenőrzés és a kaputelefonok területén;

    • gazdasági vagy műszaki területen szerzett egyetemi végzettség;

    • folyékony angol nyelvtudás (B2 szint);

    • jogosítvány;

    • MS Office és internet számítógépes ismeretek;

    • pénzügyi ismeretek és elemzőképesség;

    • üzleti utakra való rendelkezésre állás (üzleti partnerek meglátogatása);

    • kiváló értékesítési, kommunikációs, hallgatási, prezentációs és tárgyalási készség;

    • nagyfokú felelősségtudat, kitartás, rugalmasság és proaktivitás;

    • affinitás az új technológiákhoz és a vállalati célok megvalósításának képessége;

    • magas szintű munkaetika;

Amit kínálnak:

  • Teljesítményösztönzők, a vállalati és személyes eredményektől függően;

  • Szakmai fejlődési lehetőségek és állandó képzések;

  • Együttműködés egy professzionális és dinamikus csapattal;

  • Barátságos és együttműködő munkahelyi légkör.

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif