Senior Bankkártya ügyintéző

Budapest
Állandó 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés

Partnerünk több mint 25 éve nyereségesen működő, 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bank. Budapesti irodájukba most Szenior Bankkártya ügyintézőt keresnek.
Feladatok

  • MasterCard bulletinek, Guideok; szabályozások folyamatos nyomon követése és rendszeres riportálása;
  • Fraud monitoring tevékenységek támogatása;
  • MasterCard; MNB  és  társterületek részére történő adatszolgáltatásával kapcsolatos tevékenységek elvégzése;
  • Kapcsolattartás a MasterCarddal;
  • A kártyakibocsátáshoz kapcsolódó operációs és elszámolási feladatokban való részvétel;
  • Tájékoztatás, információnyújtás a társosztályok felé.

Elvárások

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Min. 3 év bankkártyás tapasztalat;
  • Megbízhatóság, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Terhelhetőség, rugalmasság;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • MS Office (Word, Excel) magabiztos ismerete.

Előnyt jelent

  • Aktív társadalmi szerepvállalás;
  • Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt.

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • Belvárosi modern iroda
  • Cafetéria; Egészség- és életbiztosítás; AYCM kártya, rekreációs támogatás, közös havonta ismétlődő reggelizés az ügyvezetőkkel
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif