Szerviztechnikus

Budapest
Szakmunka
Állandó Any or no experience required Irodai munkavégzés
Partnerünkről:

Partnerünk több mint 25 éve a világpiacon jelenlévő cég, víztisztító berendezések és vízadagolók forgalmazásával foglalkozik.
Dinamikus fejlődése fenntartása érdekében hálózati vízautomata szerviz területükre keresünk új kollégát teljes munkaidőben!

Feladatok:
  • Vízadagoló berendezések piaci javítása és karbantartása
  • Alkatrész és berendezés készletek kezelése
  • Berendezések és tartozékaik szállítása, telepítése, beüzemelése
  • Vízcsatlakozások helyszíni kiépítése
  • Preventív karbantartás
  • Karbantartással kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Hűtőgép szerelő, elektronikai műszerész, vagy villanyszerelő végzettség
  • Vízvezeték szerelői képzettség vagy gyakorlat előny
  • Legalább kétéves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfélorientált és gazda szemlélet
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, logikus gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Jó munkahelyi légkör, családias hangulat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (szervizautó, telefon)
  • Műszaki háttértámogatás, betanítás és folyamatos képzések
  • Hosszútávú, stabil munkahely, dinamikusan növekvő szervezet és üzletág

Előny:
  • MS Office alkalmazások (Outlook, Excel, Word, Microsoft Dynamics 365 CRM és Field Service) ismerete
  • Bármilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Angol aktív vagy passzív nyelvtudás előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif