Területi képviselő (Jász-Nagykun-Szolnok, Békés és Hajdú-Bihar)

Törökszentmiklós
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnerünk Európa egyik vezető textilipari szolgáltató vállalata. 175 év tapasztalattal rendelkeznek ezen a területen. Rendkívül sokféle textilipari terméket kínálnak, így például munkaruhákat, szőnyegeket, ipari szőnyegeket.

Hozzájuk keresünk Területi képviselő pozícióban kollégát
Feladataid:
  • Az új értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek
  • Új ügyfeleknél a szolgáltatás indítása, méretvétel
  • Tevékenységét tudatosan tervezése, hatékonyságát fejlesztése, összhangban a cég értékeivel, az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások:
  • Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
  • Hunter sales
  • Önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelten Excel, Word
  • CRM ismeret
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • „can do” attitűd
  • Aktív angol nyelvtudás

Kompenzációs csomag:
  • Alapbér szenioritás alapján
  • Havi bónusz, amelynek nincs felső határa
  • Cafeteria
  • Céges autó
  • Kellemes munkahelyi légkör

Lokáció:
Jász-Nagykun-Szolnok, Békés és Hajdú-Bihar területre
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif