Kedves Projektmérnök (Power Industry)!

A Manpower budapesti Partneréhez keresi projektmérnök (Power Industry) kollégáját.

A nukleáris ipar egyik vezető gyártója. Nemzetközi szakértelmének, a folyamatosan magas minőségnek és az innovatív technológiáknak köszönhetően a vállalat évek óta kiváló hírnévnek örvend, és a megbízhatóságot, a kiváló teljesítményt képviseli. Partnerünk leányvállalata, a magyar nukleáris és folyamatautomatizálási piac ügyfeleinek kínál megoldásokat. A tevékenységeik közé tartoznak az atomerőművek és kutatóreaktorok biztonsági és nem-biztonsági irányítórendszereinek mérnöki szolgáltatásai, a vegyipar, a cellulóz- és papíripar folyamatautomatizálási rendszerei, valamint az energiaelosztás automatizálása.

Projektmérnök az energiaipar területén

Feladatok:

  • Az ajánlatok műszaki tartalmának összeállítása,
  • Műszaki tartalom meghatározása,
  • Projektdokumentáció elkészítése
  • Beszállítói specifikációk elkészítése és koordinálása,
  • Beszállítói ajánlatok értékelése,
  • Belső munkaidő-igénybecslések készítése,
  • Műszaki kockázatok azonosítása és kockázatkezelési megoldások kidolgozása;
  • Részvétel a projektcsoportokban,
  • A belső és külső projekttermékek ellenőrzése a követelményeknek megfelelően.
  • rendszer,
  • A megrendelő műszaki kapcsolattartója,
  • Műszaki konzultációk szervezése,
  • A projekt képviselete a megrendelő dokumentum-zsűrijében a próbák során és
  • üzembe helyezés során,
  • Műszaki megoldások kidolgozása, a szükséges információk beszerzése,
  • Műszaki megoldások összehangolása a projektcsoporton belül,
  • Konzultációk szervezése a szakterületek között (a projekten belül és kívül).
  • projekt, vállalat),
  • Műszaki megbeszélések lebonyolítása, dokumentálása, a döntések teljesülésének ellenőrzése,
  • berendezések és rendszerek tesztelésének tervezése és végrehajtása,
  • A helyszíni üzembe helyezés megtervezése és végrehajtása, együttműködve a
  • Megrendelő szervezeti egységeivel együttműködve,
  • Jelentéstétel a projektvezetőnek,
  • Jelentés a mérnöki szervezetnek,
  • Részvétel a projekttapasztalatok összegyűjtésében és kezelésében.

Elvárások:

  • Energetikai vagy villamosmérnöki (vagy azzal egyenértékű) diploma,
  • Erőművi rendszerekbe történő beruházások megvalósításában szerzett tapasztalat,
  • Jól összpontosított, eredményorientált kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
  • Magabiztos kommunikáció angol műszaki nyelven,
  • Önálló, felelősségteljes és szakmailag igényes munka,
  • Kiterjedt műszaki érdeklődés,
  • Jó időgazdálkodás,
  • A párhuzamos feladatokból eredő konfliktusok kezelésének képessége,
  • csapatjátékos,
  • B kategóriás vezetői engedély.

Előny:

  • Mérnöki Kamara, tervezői engedély, szakértői engedély,
  • Felelős műszaki vezetői engedély,
  • Tervezési tapasztalat,
  • MSc szintű egyetemi végzettség

Kompenzációs csomag:

  • Szenioritás alapú bér
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budapest/ Tolna megye

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!