Kedves Medior Projektvezető!

A Manpower budapesti Partneréhez keresi medior projektvezető kollégáját.

A nukleáris ipar egyik vezető gyártója. Nemzetközi szakértelmének, a folyamatosan magas minőségnek és az innovatív technológiáknak köszönhetően a vállalat évek óta kiváló hírnévnek örvend, és a megbízhatóságot, a kiváló teljesítményt képviseli. Partnerünk leányvállalata, a magyar nukleáris és folyamatautomatizálási piac ügyfeleinek kínál megoldásokat. A tevékenységeik közé tartoznak az atomerőművek és kutatóreaktorok biztonsági és nem-biztonsági irányítórendszereinek mérnöki szolgáltatásai, a vegyipar, a cellulóz- és papíripar folyamatautomatizálási rendszerei, valamint az energiaelosztás automatizálása.

Feladataid:

  • Közepes és nagy volumenű projektek vezetése
  • A projekt céloknak megfelelő kommunikáció biztosítása megrendelői, vállalati menedzsment, projekt tagok, külső érdekeltek viszonylatában
  • Projekt csapat munkájának megszervezése, konfliktusok feloldása
  • Ajánlati munka összefogása, ajánlatok előkészítése belső jóváhagyásra
  • A projekt tervek összeállítása (scope, ütemezés, költségek, minőség, kockázatok, beszerzés, erőforrások, érdekeltek kezelése, kommunikáció)
  • Projektmegvalósítás összefogása, változáskezelés, kockázatkezelés, műszaki és üzleti problémák feloldása, szerződés menedzsment.
  • Projekt tervek aktualizálása, előkészítése belső jóváhagyásra
  • A projekt és a vállalat képviselete a Megrendelő, az alvállalkozók és a hatóságok viszonylatában
  • A projekt terv alapján az előrehaladás monitorozása, beszámolás
  • Változási igények kezelése, eszkalációk elbírálásának előkészítése
  • Belső és külső konfliktusok feloldása
  • Projekt dokumentációk kezelése, kezelésének megszervezése
  • Együttműködés a vállalat magyarországi szervezeti egységeivel
  • Projektek minőségi lebonyolítása az idő- és költséghatároknak megfelelően
  • Teljesítésigazolások műszaki- és pénzügyi kontrollja

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (villamosmérnöki vagy megfeleltethető) Legalább 1 éves, projektvezetőként, projektmérnökként, fejlesztőként szerzett folyamatirányítási (PLC, SCADA) gyakorlat.
  • Jó kommunikációs készségek, empátia, fejlett érzelmi intelligencia, stressztűrő képesség, nagyfokú rugalmasság, önálló felelősségvállalás
  • Műszaki tárgyalási szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)
  • MS Office termékek magas szintű ismerete
  • MS Project vagy hasonló ütemtervező tool legalább alapfokú ismerete
  • Utazási hajlandóság (Magyarországon belül)
  • B-típusú gépjárművezetői engedély

Előny:

  • PMI vagy IPMA vagy hasonló projekt management megközelítés gyakorlati alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Siemens S7-1500 / S7-1200 / PCS7 fejlesztői tapasztalat
  • SCADA fejlesztői tapasztalat

Kompenzációs csomag:

  • Szenioritás alapú bér
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!