Partnerünkről:

Partnerünk a világ egyik legnagyobb globális technológiai vállalata. Több, mint 24 ezer munkatárssal együtt dolgozik Magyarországról, Romániából, Egyiptomból, Indiából, Albániából és Spanyolországból.
Csatlakozz partnerünkhöz Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba!

Feladatok

  • Eredményesen válaszolni az ügyfelek kérdéseire a rendelkezésre álló csatornákon keresztül (telefon, email, chat)
  • Hatékony kommunikációval megkönnyíteni a felmerülő problémák időben történő megoldását
  • Követni a szabályzatban foglalt folyamatokat az ügyfélkérdések megválaszolásához

Elvárások

  • C1-C2 szintű német nyelvtudás
  • Megbízható internetkapcsolat
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Erős verbális kommunikációs készség
  • Magas problémamegoldó készség

Előnyök

  • Tapasztalat ügyfélszolgálati környezetben
  • Előny az MS Office alkalmazások használatában való jártasság

Amit kínálunk

  • Magas alapbér, plusz nyelvi pótlék
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Otthonról végezhető munka
  • Laptop, mobiltelefon (hívás- és adatkeret)

Lokáció:
Magyarországi munkavégzés

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!