Partnerünk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Karbantartási csapatukba keressük a leendő munkatársukat.
Munkavégzés helye: Sóskút!

Feladatok:

  • Gyári termelőgépek javítási, karbantartási munkáinak ellátása, ezek dokumentálása.
  • Meghibásodások gyors hibakeresése, elhárítása.
  • Tervszerű megelőző villanyszerelési karbantartások elvégzése.

Elvárások:

  • Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő + érettségi előnyt jelent!
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés
  • Kapcsolási rajzok olvasása
  • Tapasztalat villanymotorok, szivattyúk, vezérlések hibakeresésében, javításában
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek vezérlésének ismerete

Előnyt jelent:

  • PLC és PC vezérelt gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PLC vagy FANUC robot programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • 2 műszakos munkarend
  • Céges busz

Munkavégzés helye:
2038, SÓSKÚT

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!