ANGOLUL BESZÉLŐ koordinátor kollégákat keresünk, akik a partnerünk által forgalmazott italcsomagolás visszaváltó berendezések telepítését, karbantartását és a hozzátartozó munkafolyamatok megszervezését irányítják!

Partnerünk új fejezetet nyit Magyarországon. A feladatuk, hogy támogatást nyújtsanak a meglévő és jövőbeli ügyfeleiknek az italcsomagolásokhoz használt betétdíjas visszaváltási rendszer (DRS) kiépítésére való felkészülésben és üzemeltetésben.

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Feladatok:

  • Telepítéshez szükséges feltételek biztosítása (helyszín, alkatrészek, csapat)
  • kapcsolattartás az érintett felekkel, a telepítés előkészítése
  • Telepítés technikai paramétereinek egyeztetése az ügyfelekkel
  • Technikai kérdésekben segítségnyújtás

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki végzettség (elektronikai vagy mechanikai tanulmányok)
  • Kommunikációs és szervező készség
  • Konfliktuskezelési és problémamegoldó készség
  • Irodai jelenlét

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Informatikai ismeretek
  • Géptelepítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • Stabil, hosszútávú álláslehetőség

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!