Partnerünkről:
Partnerünk egy közel 100 fős, generálkivitelezésre, ingatlanpiaci projektmenedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet.  A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóinkat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatunkkal szolgáljuk, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva.  Aktív projekt portfoliók elsősorban a kereskedelmi, iroda, ipari és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Feladatok:

  • munkafeladatok megtervezése, szervezése és csoporton belüli munkamegosztása (erőforrás allokáció),
  • feladatok kiadása / delegálása és annak ellenőrzése,
  • belső kommunikáció a csapattagokkal, számonkérés,
  • az elérendő eredmények mérőszámainak kitalálása, folyamatos mérése és ellenőrzése,
  • a munkatársak rendszeres értékelése, motiválása, visszajelzések megfogalmazása,
  • humán erőforrás kiválasztási folyamatában részvétel, szakmai támogatás
  • rendszeres (heti) megbeszélések lebonyolítása az Előkészítő csapattal és a Projektigazgatókkal,
  • szabadságok engedélyezése,
  • mentor kijelölése az új munkatársak támogatására.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • innovatív gondolkodásmód és nyitottság az újdonságokra
  • konfliktus kezelés, problémamegoldó készség
  • csapatjátékos hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, proaktív munkavégzés
  • igényesség, precizitás
  • cég iránti elkötelezettség, lojalitás

Amit kínálnak:

  • aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében,
  • közvetlen vezetőség,
  • lelkes, támogató, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel,
  • a munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés,
  • próbaidőt végig kísérő mentorprogram.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!