Nagyteljesítményű és stabilitású elektrolitokat gyártó és forgalmazó partnercégünk részére keresünk pénzügyi asszisztens pozícióba kollégát.

Feladatok:

Együttműködés a külsős könyvelő céggel; közvetít a könyvelés és a külföldi vezetőség között
Beérkező és kimenő számlák feldolgozása és rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
Számlák jóváhagyási folyamatának koordinálása
Átutalási megbízásokat rögzít a bank weboldalán
Banki utalásokkal kapcsolatos riportok készítése
Egyes vállalati kiadások nyomon követése
Közreműködés a havi és éves zárásokban
Egyéb, kapcsolódó adminisztráció (ERP, Excel)
Egyéb, a területéhez kapcsolódó kimutatásokat készít a helyi és a külföldi vezetőség részére
Elvárások:

 pénzügyi vagy számviteli végzettség (folyamatban lévő tanulmányok, szakmai gyakorlat esetén)
1-3 év releváns tapasztalat
Erős MS Excel ismeret
SAP tudás előny
aktív középfokú angol nyelvtudás
precíz, proaktív munkavégzés
rugalmasság, nyitottság feladatokkal kapcsolatban
Amit kínálunk:

Cafeteria juttatás
13. havi fizetés
Szakmai fejlődést inspiráló, nívós nemzetközi munkakörnyezet

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!