Partnerünkről:

Nemzetközi partnercégünk részére keresünk Kereskedelmi képzési képviselőt Debrecenben!

Feladatok:

  • BŐVÜLÉS: megvalósítod a bővülési stratégiánkhoz kapcsolódó feladatokat (tantermi képzés, boltindítás helyszíni támogatása). Biztosítod, hogy a képzéseket követően a kereskedelmi partnerek elérjék a termékkategóriával kapcsolatos elvárt tudásszintet és hatékonyan alkalmazzák azt az értékesítések és kommunikáció során
  • KÉPZÉS: tantermi illetve bolti helyszíni képzést tartasz. Felelős vagy ezen képzések lebonyolításáért, az elsajátított ismeretek tudásszintjének ellenőrzéséért. Tudásfelmérés eredményei alapján tudásismétlő alkalmakat szervezel. Ellenőrzöd a termékértékesítés feltételeit, illetve új dolgozói képzéseket tartasz
  • KAPCSOLATTARTÁS: összegyűjtöd a kereskedelmi tevékenységeink hatékonyságával kapcsolatos információkat és kommunikálod azokat vállalaton belül

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettséged van (érettségi)
• Szívesen és könnyedén adsz át új információt másoknak
• Hasonló területen szereztél már tapasztalatot (képzés, kereskedelem)
• Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
• Közel állnak hozzád a kreatív, digitális megoldások
• B kategóriás jogosítvánnyal és gépjármű vezetési tapasztalattal rendelkezel
• Határozottan és jól kommunikálsz
• Eredményorientált vagy és proaktív szemlélet jellemez

Juttatási csomag:

  • A versenyképes fizetés és cafeteria csomag mellett a következőket kínáljuk:
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Magán egészségbiztosítás
  • Céges gépjármű
  • 13.havi fizetés
  • Fizetett szülői szabadság
  • Különböző céges egészségmegőrző és szabadidős programok
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!