Partnerünkről:
Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, közel 100 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít.

A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatuk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre Építési Projektvezető pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki legalább 5 éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Ha úgy érzed, tudsz azonosulni partnerünkkel és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, jelentkezz!

Feladatok:

  • a szervezeten belüli projekt csapat irányítása, feladatok elosztása, szervezeten belüli munkavégzés koordinációja
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Megrendelők által megbízott harmadik felekkel (tervezők, műszaki ellenőrök, stb.)
  • a projektek végrehajtásához szükséges vállalatba adási struktúra kidolgozása, a felállított stratégia szerinti beszerzések, szerződéskötések felügyelete
  • a projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának folyamatos összehangolása, koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátása az Előkészítő és Építésvezető kollégákkal együttműködve
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, szakági (gépész / villamos) kollégák támogatásával
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • a projekthez kapcsolódó átfogó minőségbiztosítás kezelése
  • a projekt átfogó pénzügyi koordinációja, budget follow-up kezelése
  • pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • jelentés a Kivitelezési Részleg vezetője felé, stratégiai kérdések egyeztetése a Részlegvezetővel

Elvárások:

  • csapatmunkára való alkalmasság, jó kommunikációs készségek
  • stabil mérnöki szakmai alapok
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet
  • erős szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban, valamint projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos használata
  • közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:

  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében,
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal
  • a munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés,
  • próbaidőt végigkísérő mentorprogram.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!