Partnerünkről:
Partnerünk Európa piacvezető biztosítási és pénzügyi szolgáltató csoportja, mely a világ többi részén is a legjelentősebb társaságok közé tartozik, több mint 70 országban tevékenykedik. Most budapesti irodájukba keresnek call center munkatársat.

Feladatok:

  • Hívások fogadása (gépjármű asszisztencia)
  • Telefonos tanácsadás és segítségnyújtás ügyfeleinknek
  • A kezdeményezett intézkedések számítógépes dokumentálása
  • Kommunikáció a szolgáltatókkal világszerte

Elvárás:

  • Teljesített képzés és tapasztalat az ügyfélszolgálat vagy a call center területén
  • Angol nyelvtudás
  • Jó földrajzi ismeretek és nagyfokú tanulási hajlandóság
  • Nappali munkavégzés, valamint rugalmasság és hajlandóság a későbbiekben több műszakban történő munkavégzésre
  • Az abszolút szolgáltatásorientáltságot természetesnek veszed

Amit kínálunk:

  • Modern irodai környezet
  • Különböző szociális juttatások
  • Hibrid munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, Oktatás, Továbbképzés

Juttatások

  • Array Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!