Partnerünkről:
A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatuk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgoznik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein.

Budapesti székhelyükre keressük legújabb Előkészítő, Beszerző Mérnök munkatársukat építész / építőmérnök végzettséggel, kivitelezési tapasztalattal.
Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velük és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjaikban, jelentkezz!
Feladatok:

  • projektek előkészítése, részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, tenderek lefolytatása, kiértékelése
  • megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja
  • pályázási fázisban lévő és futó kivitelezési munkákon felmerülő anyagbeszerzések-, igények folyamatos támogatása
  • projektekhez kapcsolódó budget follow-up táblázatok folyamatos kezelése
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal, forgalmazókkal való folyamatos koordináció
  • általános projekt adminisztráció
  • projekt vezetőkkel, építésvezetőkkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnök diploma, magasépítő technikus végzettség
  • 2-5 év generál kivitelezésben, előkészítésben szerzett tapasztalat
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény
  • nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • a projekt végigkísérése a projektvezető és az építésvezető kollégákkal egy közös csapatot alkotva az ajánlatadási fázis első pillanatától annak átadásáig
  • együttműködés más üzletágakkal, akár Design & Build projektekben részvétel
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek
  • a szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • a munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés,
  • próbaidőt végigkísérő mentorprogram.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!