Partnerünk:

Partnerünk belsőépítészeti, lakberendezési területre fókuszáló innovatív cég. Legfőbb célja a szállodai és lakóprojektek testreszabott megoldásokkal történő kiszolgálása. Ha szeretnél te is egy dinamikusan növekedő, fiatalos, lendületes csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk most!

Feladatok:

  • Megbeszélések szervezése és vezetése potenciális ügyfelekkel, fókuszban az értékesítési terv teljesítése
  • Ügyfélgenerálás a meglévő ügyfélbázis felhasználásával és új lehetőségek kutatásával
  • Tanácsadói értékesítéssel kapcsolatos megbeszélések magyar és angol nyelven is
  • Egyedi árképzési stratégiák készítése projektekhez
  • Árképzésben és az ajánlatok készítésében való részvétel az értékesítési tanácsadó csapatunkkal
  • Szoros együttműködés más részlegekkel
  • Szerződések tárgyalása, árképzés, termékválasztások
  • Szoros és érdemi kapcsolattartás partnereinkkel
  • Folyamatos piackutatás, a pipeline adatbázis frissítése és adatbázis karbantartása, versenytársak elemzése
  • Konferenciákon, networking eseményeken való részvétel
  • Iparági trendek követése, ügyfelek és partnerek tájékoztatása
  • Csatlakozás a projektmenedzsmenthez az átadásokon
  • Marketing folyamatokban való aktív részvétel, social media felületek kezelése

Elvárások:

  • B2B tapasztalat közép- és nagyvállalati projektekben
  • Ismeretek a vendéglátásban, valamint a lakás- és irodaiparban (már meglévő kapcsolatrendszer előnyt jelent)
  • Sikerorientált, motivált, alapvetően kritikus gondolkodású
  • Kreatív feladatkezelés
  • Kezdeményező, könnyen dolgozik egyénileg és csapatban
  • Kiváló időgazdálkodás
  • Előny a kommunikációs szint angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Céges autó és a munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Dinamikusan növekvő, innovatív környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Karrier út

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!