Partnerünk:

Partnerünk belsőépítészeti, lakberendezési területre fókuszáló innovatív cég. Legfőbb célja a szállodai és lakóprojektek testreszabott megoldásokkal történő kiszolgálása. Ha szeretnél te is egy dinamikusan növekedő, fiatalos, lendületes csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk most!

Feladatok:

  • Az értékesítési folyamatok teljes körű segítése és támogatása szoros együttműködésben az értékesítési csapattal és más részlegekkel, ideértve, de nem kizárólagosan a beszerzést és a projektmenedzsmentet
  • Ajánlatok készítése Excelben és/vagy CRM szoftverben
  • Árlisták előkészítése az ajánlatokhoz
  • Megrendelések feldolgozása a beszállítókkal
  • Professzionális kapcsolattartás az ügyfelekkel és a partnerekkel
  • Rendelés visszaigazolások kezelése, és azok összehasonlítása az árlistákkal
  • Tender anyagok gyűjtése, azok bekérése a beszállítóktól
  • Az értékesítési adatok és egyéb releváns információk adatbeviteli feladatainak elvégzése, valamint egy rendezett és hozzáférhető iratrendszer fenntartása
  • Részvétel a piackutatásban, vevőgenerálásban és egyéb marketing feladatokban az értékesítési csapattal vagy önállóan
  • Magyar és angol nyelvű dokumentumfordítás
  • Szerződések véleményezése és kitárgyalásában való aktív részvétel

Elvárások:

  • Erős szóbeli, írásbeli és személyes kommunikációs készségek
  • Kiváló időgazdálkodás
  • Kiemelkedő analitikai készségek
  • Multitasking és gyors adaptáció képessége
  • Elhivatottság, céltudatosság és precizitás
  • Részletorientáltság
  • Irodai Office programok magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és éves bónuszrendszer
  • Dinamikusan növekvő, innovatív környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Karrier út

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!