Partnerünkről:
Van már tapasztalatod vámügyintézésben?
Ha szeretnél  olyan céghez csatlakozni, ahol  családias hangulatban telnek a mindennapok, itt nyugodt munkád lehet  támogató és befogadó könyezetben, jelentkezz!
Parnerünk 25 éve élen jár a folyadékok és gázok elosztására és szabályozására szolgáló, legkorszerűbb integrált csőhálózati rendszerek fejlesztésében, így egy hosszútávon sikeres cég tagja lehetsz.

Feladatok:

  • Export és import ügyintézés: szállítások megszervezése, kapcsolattartás a különböző szállítmányozó cégekkel, kamionok megrendelése, kiscsomag szállítások szervezése
  • Beérkező vevői rendelések ellenőrzése és rögzítése a vállalat irányírási rendszerben, rendelés visszaigazolások küldése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a várható szállításokkal kapcsolatban
  • Az export és import szállítások előírt vám dokumentumainak kezelése
  • Környezet védelmi díj (KVD) nyilvántartás vezetése importra és vám árura
  • Reexport és vám visszaigénylés ügyintézése
  • Auditok és ellenőrzések során dokumentumok kezelése
  • Nyilvántartások kezelése, és adminisztratív jellegű feladatok elvégzése (pl. EKAER)

Elvárások:

  • Vámügyintéző képesítés
  • Vámügyintézés területén szerzett 3 év tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Excel magabiztos használata
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, határozottság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Képzések
  • Családias hangulat
  • Befogadó, támogató szakmai környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Elérhető, nyitott, közvetlen vezetői csapat
  • Ingyen kávé
  • Céges rendezvények, csapatépítők

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!