Partnercégünk egy innovatív gyorsan fejlődő autóipari gyártócég, amely már 75 éve jelen van a piacon. Mérnöki csapatukba keressük Lean Specialista pozícióba kollegát a hulladékcsökkentési programok és a működési költségek csökkentésére.

Feladataid egy átlagos munkanap során:

  • Folyamatfejlesztésre, költségcsökkentésre, hulladékcsökkentésre irányuló projektek koordinálása
  • A gyártási folyamatok vizsgálata, részfolyamatok fejlesztése, javítása LEAN eszközök alkalmazásával, a fejlesztések bevezetésének koordinálása, követése és visszamérése;
  • Saving kalkulációk készítése, költségcsökkentési ötletek megvizsgálása, bevezetése;
  • A tevékenységhez kapcsolódó riportok és kimutatások készítése;
  • KAIZEN workshopok irányítása, illetve azokon való részvétel;
  • A tevékenységhez kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások megtartása; kapcsolattartás a társterületekkel

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Lean módszerek ismerete és alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Minimum 3 év tapasztalatod van autóipari gyártókörnyezetben
  • Minimum 2 éves termelési folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességekkel bírsz
  • Microsoft Office programok készségszintű kezelése
  • Legalább középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Six Sigma Black Belt tréning előny

Amit kínálunk:

  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, pulykapénz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatás)

Munkavégzés helye:

  • Ajka

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!