Partnercégünk egy innovatív gyorsan fejlődő autóipari gyártócég, amely már 75 éve jelen van a piacon. Mérnöki csapatukba keressük Szerszámmérnök pozícióba kollégát az új és csere szerszámozási tevékenység validálására és koordinálására.
Feladataid egy átlagos munkanap során:

  • Új fröccsöntő szerszámok tervezésével kapcsolatos tevékenységek ellátása, valamint már használatban levő szerszámok működésének optimalizálása;
  • Folyamatoptimalizált tervezési megoldások nyújtása az új műanyag alkatrészeknél. Hatékony szerszámtervezés, gyárthatósági analízis készítése, kiértékelése.
  • Új és csere szerszámozási tevékenység koordinálása, validálása
  • Műszaki értékelés és fejlesztési javaslat nyújtása a szerszámkészítő és műanyag fröccsöntő beszállítók számára;
  • Részvétel a fröccsöntési minőségi problémák megoldásában;
  • Szerszámok bevezetésének koordinálása a tervezéstől a PPAP-ig;
  • Beszállítókkal való konzultáció a szerszámok meghatározásában és a berendezések, anyagok vagy alkatrészek beszerzése érdekében;
  • Társosztályokkal való együttműködés

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Mérnöki végzettséggel rendelkezel pl : gépész- vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Legalább 5 év tapasztalattal rendelkezel szerszámtervezés, gyártás és projektmenedzsment területen nemzetközi autóipari gyártási környezetben
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességekkel bírsz
  • Gyakorlottan alkalmazod az ISO TS 16949 szabványismereteidet
  • Kiválóan alkalmazod a APQP, FMEA, SPC folyamatmodelleket
  • Van tapasztalatod berendezések és szerszámok beszerzésében
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel
  • Jártas vagy fröccsöntési szimulációs programok használatában.

Amit kínálunk:

  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, karácsonyi bónusz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatás)

Munkavégzés helye:

  • Ajka

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!