Kedves Területi képviselő!

A Manpower budapesti Partneréhez keresi Területi képviselő kollégáját.
Partnerünk a ruházati termékek gyártása mellett az egyéni védőeszközök teljes skáláját forgalmazza. Kínálatukban megtalálhatók a teljes testet – fejtől-lábig – védő termékek. Partnerünk által forgalmazott felszerelések különböző munkakörülményekhez igazodva biztosítják a dolgozók megfelelő védelmét minden típusú kockázattal és veszéllyel szemben.

Feladatok:

  • Az értékesítési stratégia kidolgozásában és az éves business plan elkészítésében aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel, árajánlatok készítése, tenderek, pályázatok lebonyolítása,
  • project management
  • Prezentációkat készít és előad
  • Új nagy cégek felkutatása, ügyfélszerzés (100 főnél több fizikai dolgozót foglalkoztatón cégek)
  • Közbeszerzéseken való aktív és önálló részvétel
  • Az éves árbevétel és OP növelése
  • Az ERP rendszer magas szintű ismerete
  • Havi reeportok, beszámolók készítése, analizálja a teljes értékesítési csapat eredményét
  • Heti jelentést ad le tevékenységéről a cégvezető részére
  • Új területi képviselő esetén, annak betanítása, közös vevőlátogatások
  • A társosztályokkal folyamatos kapcsolatot tart, tájékoztat.
  • Az értékesítési kollégákkal közösen részt vesz a termékfejlesztésben
  • Vevői szerződések készítése, ellenőrzése (jogi segítséggel)
  • Vevői kondíciók folyamatos ellenőrzése, azok optimalizálása (fizetési határidők, szállítási határidők, átadási árak)
  • Konszignációs raktárak negyedéves leltárának felügyelete, összesítése és leadása a logisztikai vezetőnek
  • Aktív részvétel a kiállításokon, céges rendezvényeken,
  • Piac kutatás, konkurenciafigyelés

Elvárások

  • Ipari területen széleskörű ismeretség, kapcsolatrendszer
  • Magas szintű excel ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Munkavédelmi területen szerzett tapasztalat (Értékesítés)

Amit kínálunk

  • Szenioritás alapú bér
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Éves bónusz
  • Cafeteria

Lokáció:
Budapest/ Nyugat- Magyarország

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!