Kedves Hygene Product Manager!

A Manpower budapesti Partneréhez keresi Hygene Product Manager kollégáját.

Partnerünk a ruházati termékek gyártása mellett az egyéni védőeszközök teljes skáláját forgalmazza. Kínálatukban megtalálhatók a teljes testet – fejtől-lábig – védő termékek. Partnerünk által forgalmazott felszerelések különböző munkakörülményekhez igazodva biztosítják a dolgozók megfelelő védelmét minden típusú kockázattal és veszéllyel szemben.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacéggel és a higéniai üzletág vezetőivel Csehországban (angol üzleti nyelven)
  • Részt vesz a külföldi oktatásokon
  • Árajánlatok készítése, tenderek, pályázatok lebonyolítása, project management
  • A cégcsoport higéniai termékeinek ismerete, oktatása a területi képviselők részére
  • Prezentációkat készít és előad
  • Közös látogatások a területi képviselőkkel, egyéni látogatások a meglévő ügyfeleknél
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Az ERP rendszer magas szintű ismerete
  • Havi riportok, beszámolók készítése,
  • A társosztályokkal folyamatos kapcsolattartás
  • Piac kutatás, konkurenciafigyelés

Elvárások

  • Higiénia területen szerzett értékesítési tapasztalat (min. 3 év)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség.
  • Sales attitűd
  • Magas szintű excel ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szenioritás alapú bér
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Éves bónusz
  • Cafeteria

Lokáció:
Központi hely Budapest, munkavégzés helye országos

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!