Partnerünkről:

Partnerünk egy németországi központú, multinacionális cégcsoport tagja, amely a világ piacvezető műanyag zárókupakgyártó vállalatainak egyike. A cégcsoport gyártóegységeit három K+F központ támogatja, lehetővé téve a folyamatos innovációt, ahol a legmodernebb megmunkáló eszközökkel, minőségi alapanyagokból készülnek a cégcsoport világszínvonalú fröccsöntő szerszámai.

Feladatok:

•            Eszterga gépek beállítása műszaki rajz alapján
•            BÉTA vagy OKUMA gépek kezelése (NLX 2500 Mori seiki vagy DMG 1250 Béta / NEF 400 vagy Hardinge)
•            A szükséges minőségellenőrzés elvégzése mérőeszközök segítségével

Elvárások:

•            gépi és/vagy CNC forgácsoló szakmunkás vagy OKJ-s bizonyítvány
•            Siemens és/vagy Fanuc vezérlésben való jártasság
•            min. 2-3 év szakmai tapasztalat CNC esztergályosként
•            3 műszakos munkarend vállalása
•            műszaki rajz ismere, pontosság, precizitás

Előny:

•            Siemens és/vagy Fanuc vezérlésű gépek programozásában való jártasság
•            CAD/CAM programozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

•            13. havi fizetés
•            Teljesítmény alapú bónusz
•            Cafeteria
•            Bejárási támogatás
•            Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!