Egy globális vállalat leányvállalataként partnerünk magyarországi fióktelepe erős és stratégiai pozíciót tölt be a magyar kenőanyag-piacon. Elkötelezett és motivált munkatársat keresnek back-office csapatukba az alábbi pozícióba.
Pénzügyi referens-Beszerzési koordinátor

Főbb feladatok:

  • Összekötő funkció a hazai társosztályok, külföldi pénzügyi osztály, valamint a hazai pénzügyi szolgáltató partnerek között
  • Értékesítő/beszerző kollégák munkájának támogatása
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszeres riportálási feladatok
  • Részvétel a havi zárásban
  • Kintlévőség kezelés
  • Adatszolgáltatások elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli végzettség (közép-/ felsőfokú)
  • MS Office tapasztalat (kiemelten Excel)
  • Legalább középszintű angol nyelvismeret
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, célorientált személyiség
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Kihívást és fejlődést jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home Office lehetőség
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs
Amennyiben érdekli ez a lehetőség, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!