Partnerünk Magyarország dinamikusan fejlődő, magánegészségügyi szektorban elhelyezkedő gyógyszeripari szereplője, amely országosan 7 plazmaadományozó központot működtet. Csatlakozz hozzájuk és légy részese fejlődésüknek!

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • Donorok azonosítása
  • Donorok, donorjelöltek alkalmasságának elbírálása, orvosi vizsgálat, kórelőzmény, panaszok figyelembevételével
  • Donorpanaszok fogadása, kivizsgálása, összefoglaló jelentés készítése
  • Tájékoztatás a donáció folyamatáról
  • Donorok kizárása, kizárás feloldása
  • Donorkizárási kritériumok szigorú betartása
  • Ügyel a donorok biztonságára, velük bizalomra épülő partnerkapcsolatot alakít ki
  • Higiénés előírások betartása, betartatása
  • A donáció kapcsán esetlegesen előforduló rosszullétek ellátása, elsősegélynyújtás

Elvárás:

  • Orvosi diploma
  • Szakmai tapasztalat
  • Hematológus, belgyógyász, transzfúziológus szakorvosi vizsga előnyt jelent
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Empatikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalkozási szerződéssel történő munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • 7624 Pécs, Rókus utca 1.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!