Partnerünk a fenntartható mobilitás érdekében a legmodernebb hajtómű-technológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója.   Az egyre nagyobb bővülést következtében keressük új munkatársunkat raktári műszakvezető pozícióban. Légy te is részese a sikereikben és az innovációjukban, fejleszd náluk a képességeidet!

Feladatok:

  • Raktározási feladatok prioritásának meghatározása, valamint a napi feladatok meghatározása és kiosztása
  • Raktározási és anyagáramlási folyamatok irányítása és felügyelete, a raktározás anyagi, eszközbeli és személyi feltételeinek ellenőrzése
  • Az anyagáramlás folyamatosságának felügyelete
  • A raktározás és anyagáramlás szakszerűségének biztosítása
  • Raktári munkatársak vezetése, a munkafegyelem fenntartása
  • A munkatársakkal kapcsolatos személyügyi tevékenység támogatása
  • A műszak teljesítményének folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • A rend, tisztaság és munkafegyelem fenntartása
  • Az 5S szabályok betartatása és rendszeres ellenőrzése
  • Raktári dokumentációk ellátása, anyagáramlással kapcsolatos egyéb adminisztrációk naprakész vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca, vezetőállásos targonca, gyalogkíséretű targonca)
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office és SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, gyors precíz munkavégzés, határozottság, kreativitás

Előny:

  • Logisztikai szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Cafeteria juttatás
  • Havi, illetve éves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Kollektív egészségügyi-, és balesetbiztosítás
  • Széleskörű munkavállalói kedvezménycsomag

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!