Partnerünkről:
Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező vállalat, amely innovatív tervezéssel, felvonók és mozgólépcsők szolgáltatásával, karbantartásával foglalkozik családias légkörben.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat felvonószerelő pozícióba Budapesti munkavégzéssel!
Feladatok:

  • Liftek, mozgólépcsők rendszeres karbantartása
  • Eseti hibaelhárítása
  • Javítása, felújítása
  • Műszaki állapot felmérése

Elvárások:

  • Felvonószerelői végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
•            Versenyképes, biztos havi alapbér
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség
•            Havi jutalék és éves bónusz lehetőség
•            Céges autó, laptop, mobiltelefon
•            Cafetéria, medicover szolgáltatási csomag
•            Támogató légkör és teljeskörű betanítás

Munkavégzés helye:
•            Budapest

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!