Partnerünkről:
Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező vállalat, amely innovatív tervezéssel, felvonók és mozgólépcsők szolgáltatásával, karbantartásával foglalkozik családias légkörben.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat felvonó hibaelhárító specialista pozícióba Budapesti munkavégzéssel!
Feladatok:

  • Szerviztevékenység szakmai támogatása,
  • Felvonók eseti hibaelhárítása,
  • Újonnan telepített és karbantartott berendezések beszabályozása,
  • Területes karbantartók támogatása és képzése,
  • Nagyjavítási munkákban való szakmai közreműködés,
  • Külföldi anyacégünk specialistáival való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felvonószerelői végzettség
  • Felvonó beszabályozási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Német vagy spanyol nyelvismeret
  • Nyitott, együttműködő, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:
•            Versenyképes, biztos havi alapbér
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség
•            Havi jutalék és éves bónusz lehetőség
•            Céges autó, laptop, mobiltelefon
•            Cafetéria, medicover szolgáltatási csomag
•            Támogató légkör és teljeskörű betanítás

Munkavégzés helye:
•            Budapest

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!