Parterünkről:
Partnerünk több mint 25 éve a világpiacon jelenlévő cég, víztisztító berendezések és vízadagolók forgalmazásával foglalkozik. Dinamikus fejlődése fenntartása érdekében bővülnek, ezért keressük az új Raktárkezelő munkatársukat budapesti telephelyükre!

Feladatok:
· Áru összekészítés

· Árukiadás, áruátvétel

· Kimenő és bejövő készletek ellenőrzésére, adminisztrálására.

· Részvétel a raktári rend kialakításában

· Anyagmozgatás, targonca kezelés

· Időközi leltárokban való aktív részvétel

Elvárások:
· 2 műszakos munkavégzés vállalása (7:00-15:30/ 12:00-20:00)

· Raktározásban szerezett releváns munkatapasztalat

· Targonca jogosítvány (3324 vagy 3312)

· Targonca vezetésben szerzett tapasztalat

· Számítógépes ismeretek

· Vállalati rendszerben történő adminisztrációs tapasztalat

· kreativitás.

Előny:
· 3 féle targonca jogosítvány megléte

· Hasonló szegmensben szerzett raktározási tapasztalat

· Azonnali kezdési lehetőség

· Raktárkezelő vállalati rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
· Cafeteria

· Versenyképes alapbér

· Hosszútávú, stabil munkahely egy dinamikusan növekvő szervezetnél

· Jó hangulatú csapat, barátságos munkakörnyezet

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!