Partnercégünk az egyik piacvezető benzinkút és üzemanyagtechnika nemzetközi szakértője. Az egyre nagyobb bővülés következtében keressük új munkatársunkat gépész technológiai szerelő pozícióban.

Feladatok:

  • Üzemanyag feltöltő rendszerek karbantartása és javítása, repülőtereken, tároló telepeken, gyáregységekben.
  • Üzemanyag és egyéb ipari folyadékokat szállító és kiszolgáló rendszerek telepítése, javítása (Csőszerelési munkák).
  • Eszközök kiszerelése, javításban való közreműködés.
  • Hatósági hitelestésben / tanúzásban való részétel

Elvárások:

  • Középfokú gépész végzetség
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés
  • Műszaki rajz biztos olvasása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság (Magyarország területén)

Előny:

  • 1-3 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Csőszerelésben / kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Digitális tervek olvasásI szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony, 40 órás munkarend hétköznapi munkavégzéssel
  • Megbízható, stabil, fejlődő és jövőorientált vállalati háttér
  • Családias hangulat, céges rendezvények

Munkavégzés helye:
•            Budapesti székhely, Magyarország teljes területe

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!