Partnercégünk:
Partnerünk egy piacvezető vállalat a biztosítási szegmensben.
A munkakör célja Támogatja a vezérigazgatót különböző üzleti és szervezeti ügyekben. Feladatai közé tartozik az igazgatósági szintű döntések támogatása és folyamatos fejlesztése. Irányítja az üzleti tervek kidolgozását, együttműködik a vállalat stratégiai és politikai fejlesztésében. A különböző osztályok közötti kapcsolat fenntartása és az együttműködés hatékony koordinálása is a feladatai közé tartozik.
Feladatok
• Vezetői támogatás nyújtása a vezérigazgatónak a vállalat napi tevékenységeiben, annak érdekében, hogy segítse a hatékony irányítást és vezetést.
• Az igazgatóság rendszeres üléseinek támogatása, magában foglalva az ülés napirendjének összeállítását, jegyzőkönyv és határozati lista elkészítését.
• Részvétel a stratégia kidolgozásában és a Boardal kapcsolatos szabályzatok támogatása az MTvel összhangban.
• Felelősség a vezérigazgató által kért vezetői jelentések és prezentációk elkészítéséért.
• Együttműködés az ügyvezető asszisztenssel a vezérigazgatói iroda zökkenőmentes és hatékony működésének biztosítása érdekében, beleértve a vezérigazgató elsődleges kapcsolattartó pontjaként való funkcionálást és a más üzleti egységekkel való kapcsolattartást.
• Stratégiai tervezés támogatása, ideértve a társterületek stratégiáinak összehangolását és az osztályvezetőknek nyújtott segítséget az operatív tervek kidolgozásában és nyomon követésében, a vállalati célkitűzések és a megvalósítás összhangjának biztosítása érdekében.
Elvárások
• Iskolai végzettség: Egyetem/ Főiskola
• Specializáció: Közgazdaságtan
• Nyelvtudás: Angol
• Nyelvtudás szintje: középfok/ felsőfok
• Munkatapasztalat: 1-2 év hasonló pozícióban
Amit kínálnak
• Cafeteria támogatás
• Hybrid munkavégzés
• Bónusz lehetőségek
• Balesete biztosítás
• Támogató közeg

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!