Partnerünk a bankszektorban Magyarország egyik piacvezetője, Folyamatfejlesztési koordinátorral bővíteni csapatát 2024 év végéig!

Feladatok

  • Access alapú megoldások tervezése és fejlesztése
  • Üzleti és működési folyamatok felmérése
  • Access megoldások karbantartása és hibajavítás
  • Dokumentációs rend betartása és azok naprakészen tartása
  • Cég működésének, üzletpolitikájának, stratégiájának és céljainak ismerete, azok támogatása
  • Felelős a rábízott szakmai feladatainak hiánytalan, határidőben történő ellátásáért
  • A banki szabályzatok és compliance előírások betartása
  • Felelős a rábízott alkalmi feladatainak hiánytalan, határidőben történő ellátásáért
  •  Operatív, műszaki vagy adminisztratív feladatokat képes ellátni
  • Önállóan nyújt szakmai támogatást egy nagyobb szervezeti egység számára
  • Problémamegoldó, fogékony, önálló
  • Szakmai útmutatást ad át kevésbé tapasztalt kollegáknak

Követelmények

  • Szakmai középfokú végzettség és 4-5 éves munkatapasztalat szükséges / felsőfokú végzettség és 0,5 – 1 éves tapasztalat
  • Nyelvtudás előny
  • Magas szintű Access, SQL, VBA ismeretek
  • PL/SQL tapasztalat

Juttatási csomag

  • Versenyképes fizetés

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!